O firmie


Właścicelem serwisu internetowego dostępnego pod adresem www.meblando.pl jest: meblando.pl z siedzibą ul. Kasztanowa 1c, 64-234 Przemęt, NIP: 788-001-15-01, REGON: 410248464

    Nasza firma to:
  - 20 lat doświadczenia na rynku
  - 8 sklepów stacjonarnych
  - 30 wykwalifikowanych pracowników
  - duży magazyn wyrobów
  - własna produkcja
  - ugruntowana pozycja na rynku
...............................................................................


kontakt
 

    Pierwszy sklep pod naszym szyldem powstał w 1994 roku w Grodzisku Wielkopolskim. Pomimo słabej dostępności mebli na krajowym rynku sklep cieszył się dużą popularnością. Dobrze dobrana oferta pod względem jakościowym i cenowym to nasza wizytówka, dlatego zdecydowaliśmy się na podjęcie produkcji mebli wypoczynkowych. Przyczyniło się to do wzrostu konkurencyjności i dalszego rozwoju firmy. Powstają kolejne sklepy na terenie województwa wielkopolskiego. Marka staje się rozpoznawalna, cieszymy się rosnącym zaufaniem klientów i decydujemy się na otwieranie kolejnych punktów w województwie lubuskim.
    W roku 2014 mija już 20 lat od otwarcia naszego pierwszego salonu meblowego. Te 20 lat istnienia na rynku zapewniło nam ogromne doświadczenie oraz ugruntowaną pozycję. Obecnie posiadamy sieć 8 sklepów meblowych w Wielkopolsce i lubuskim, duży magazyn centralny oraz szeroką gamę pojazdów ciężarowych i dostawczych. Dbamy o jakość i terminowość dostaw. Sklep internetowy pod marką meblando.pl wychodzi naprzeciw Państwa oczekiwaniom. Szeroka gama prezentowanych mebli pozwala na zapoznanie się z ofertą i zakupy o każdej porze bez wychodzenia z domu. Zaoszczędzony w ten sposób czas to najlepszy prezent jaki możemy Państwu dać.

     Zespół "meblando.pl"