1. Towar oferowany za pośrednictwem Sklepu jest dostarczany na terenie całej Polski.
 2. Ze względu na wagę paczek oraz gabaryty, każdy mebel jest wysyłany osobno, a koszty przesyłki są doliczane do każdej paczki.
 3. Kurier dostarcza zamówione towary pod wskazany przez Kupującego w formularzu adres.
 4. Termin wysyłki jest podany w opisie każdego produktu i może wynosić od 3 do 30 dni roboczych.
 5. Jeśli Kupujący wybrał jako formę płatności przelew na konto, towar zastaje wysłany dopiero po zaksięgowaniu wpłaty Kupującego na koncie Sprzedawcy.
 6. UWAGA! Dostawa towaru obejmuje wniesienie towaru do mieszkania tylko w przypadku paczek do 30 kg. Waga każdego mebla jest podana w karcie produktu. Zamawiając przedmioty o masie przekraczającej 30kg, należy więc zapewnić odpowiednią ilość osób do wniesienia towaru.
 7. Nie obsługujemy życzeń klientów w zakresie dni i godzin dostaw.
 8. W przypadku nie odebrania mebla po wcześniejszym potwierdzeniu odbioru, kolejna dostawa zostanie obciążona kosztami o których poinformuje sprzedawca.
 9. Podczas odbioru przesyłki, proszę zwrócić szczególną uwagę na stan otrzymanej paczki. W przypadku widocznych uszkodzeń paczki, rodarcia kartonu itp. bardzo proszę spisać protokół w obecności kuriera. Brak sporządzenia protokołu może spowodować odrzucenie reklamacji uszkodzonej przesyłki.
 10. W przypadku wyrażenia przez Klienta chęci dokonania odbioru osobistego mebla – jest on możliwy pod następującymi warunkami:
  • a) Po wcześniejszym kontakcie ze sprzedawcą i ustaleniem konkretnego dnia odbioru mebla.
  • b) Możliwe godziny odbioru: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 15:30
  • c) Czas odbioru po wcześniejszej informacji od sprzedawcy wynosi maksymalnie do dwóch tygodni. Po tym terminie zamówienie zostaje anulowane.